Pogoda – to jedna z wielu rzeczy, na które niestety nie mamy wpływu, więc nie ma co się nią przejmować, trzeba realizować kolejne pomysły.

Przygotowałam kilka propozycji na kulturalne i inspirujące spędzenie wiosenno-letniego czasu.

1.  Już jutro 10 maja 2017 r., w godz. 11:00 – 15:00  –  z okazji 14 urodzin redakcja Glamour zaprasza na tzw. OPEN DAY do siedziby magazynu. Poniżej link (kliknij w obrazek) do tego wydarzenia. Z czystej ciekawości warto się tam wybrać. Co prawda to nie to samo co staż w redakcji, ale kto wie może dzięki zawartym tego dnia znajomościom, coś wyjątkowe się w Waszym życiu zawodowym wydarzy.

2. Wystawa obrazów Andy’ego Warhola i Salvadora Dalego. Jak dla mnie idealny dobór artystów. Codziennie w godz. 9.00 -19.00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – od 22.04 do 07.10.2017r.  Więcej informacji pod adresem: dalikontrawarhol.pl

3. Maj to oczywiście miesiąc książek. W przyszłym tygodniu proponuję się wybrać na Warszawskie Targi Książki , które odbędą się 18 – 21 maja 2017 na Stadionie Narodowym. A tymczasem w stolicy można obejrzeć, a jak pogoda pozwoli usiąść, odpocząć na Zaczytanych Ławkach.  Bardzo mi się podoba idea ławek w kształcie książek, które dodatkowo są pięknie ozdobione i wyglądają jak dzieła sztuki. W najbliższą sobotę – 13 maja przy Pałacu Kultury i Nauki od strony Kinoteki będzie można zobaczyć na żywo malowanie jednej z ławek.

4. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się także wybrać w końcu do Ogrodu Botanicznego w Powsinie, na żoliborski Targ Śniadaniowy, na którąś z imprez organizowaną przez magazyn Usta & Mysia 3 (szkoda, że Święto Kwiatów się już odbyło :(). Pewnie będziemy na Slow Weekendzie i bardzo zależy mi, aby pojechać z koszem piknikowym do parku do Żelazowej Woli.

A Wy jakie macie plany na najbliższy czas?

 

Zdjęcia: materiały promocyjne

Mogą Ci się również spodobać