Jednym z moich sposobów na odczarowanie jesieni jest szczególne dbanie o siebie w tym czasie. Chętnie podzielę się adresami miejsc z usługami beauty, które są godne polecenia, na początek – salony, w których można wykonać manicure i pedicure. Poniżej kilka z Warszawy i jeden z Lublina.

Niestety wiele razy przekonałam się na własnej skórze, jak to jest trafiać do nieprofesjonalnego salonu i później płakałam z bezsilności po wizycie. Np. gdy poszłam do fryzjerki, a ona podczas zabiegu rozjaśniania moich włosów, poplamiła mi bluzkę farbą, albo gdy przez pewien czas chodziłam do pewnej manikiurzystki, która notorycznie tak niedelikatnie wycinała mi skórki, które później podczas zabiegu bardzo krwawiły i piekły. Wolę dbać o paznokcie sama, w domowym zaciszu (przydało się podczas lockdownu), głównie dlatego, bo nie lubię tracić czasu m.in na na dojazdy, ale lubię też czasem wyrwać się z domu i oddać swoje dłonie w ręce specjalistów, którzy potrafią stworzyć mini dzieła sztuki na paznokciach. Zadbane paznokcie to jeden z moich ulubionych poprawiaczy nastroju i impuls do działania.

Po kolei zatem – warszawskie salony godne polecania:

1. Alabaster Beauty – mani, pedi and more…
ul. Nobla 9/8, Warszawa, Saska Kępa

2. Hoek Studio, Podczaszyńskiego 31, Warszawa, Stare Bielany

3. Salon Wisła, Mani x Pedi x Rzęsy x Brwi, ul. Spiska 4, Warszawa, Ochota

Marzą mi się takie:

by Ola Żyłka, Salon Wisła

4. i rodzynek z Lublina: Mani Maker, umawiania wizyt przez wiadomość prywatną – najlepiej przez Instagram

Mnie kupiły te środkowe inspirowane sztuką Look At Me Plates

Równie piękne z „Sąsiadami”, dlaczego mam tak daleko do Lublina? :

Na chwilę obecną to miejsca, które z czystym sumieniem mogę polecić. Ich profesjonalizm wynika chyba z pasji z jaką są prowadzone. Uwielbiam gdy ktoś ma talent i odnajduje własną drogę i by na nim zarabiać.

Zdjęcia wykonanych manicure pochodzą z kont instagramowych salonów, które zostały wymienione w tekście.

Mogą Ci się również spodobać