Dzisiaj mam dla Was z okazji Dnia Matki – do pobrania plakat. Jest to jednak z założenia półprodukt, który w prosty sposób nabierze indywidualnego charakteru za pomocą Waszych rąk.

Plakat można pobrać tutaj (klikając w napis link po prawej):

Najlepsza MAMA na świecie

Link

najlepszamamanaswiecie

Plakat jaki jest każdy widzi, można go wydrukować i podarować w takiej formie w jakiej jest, ale lepiej będzie go spersonalizować. Można to zrobić wg mnie na dwa sposoby.

  1. przygotować zdjęcie Mamy, której wizerunek ma widnieć na plakacie. Można je domowymi sposobami wydrukować na drukarce (tak jak ja to zrobiłam w poniższym przykładzie). Jednak zdecydowanie lepiej  wyglądałby wydruk na papierze zdjęciowym, tzn. dobrze to zrobić w automacie wywołującym zdjęcia. Być może dysponujecie zdjęciem, które wystarczy tylko odpowiednio przyciąć i wkleić w środek kwiecistej grafiki.

1

W plakacie wydrukowany w formacie A4 średnica środka grafiki odpowiada wielkości pokrywki od kremu, dlatego przy jej pomocy dopasowałam przykładowe zdjęcie.

2i3

45678

11j

13j

 

2. Drugi sposób to umieszczenie w środku kwiecistego koła odręcznej, osobistej dedykacji. W moim przykładzie, jest to przykładowe imię Mamy.

 

10j

 

Ciekawe, który pomysł wykorzystacie?

Mogą Ci się również spodobać

Zostaw odpowiedź