Na koniec roku nauczyciele zazwyczaj dostają prezent od Rady Rodziców. Wydaje mi się, że warto też indywidualnie podziękować, zwłaszcza nauczycielkom/nauczycielom, którzy mają szczególne podejście i wkładają mnóstwo serca w wykonywaną pracę. Na zakończenie przedszkola niech będzie to prezent, z którym nauczyciel będzie mógł, miejmy nadzieję ciepło kojarzyć dziecko. Poniżej przygotowałam kilka propozycji.

Nam udało się mimo pandemii zakończyć przedszkole na łonie natury, było przemiło i wzruszająco. Nauczycielki dostały od naszej grupy „lasy w słoikach”, a właściwie w ogromnych słojach. Zamawialiśmy w kwiaciarni Izabella . Polecam te lasy szczególnie, bo były „bogato zdobione” i naprawdę ładne.

Dobrym prezentem, który będzie osobistym podziękowaniem (raczej dla Pań) będzie biżuteria.

  • Ciekawy naszyjnik z firmy YES, który szczególnie pasuje do obdarowywanej osoby:
  • albo któraś z poniższych zawieszek z firmy Apart (ale trzeba pamiętać, że one są bez łańcuszka):

1 2 3

Można też sprawić Paniom prezent relaksujący albo upiększający, np. voucher na masaż, czy któryś z poniższego zdjęcia, np na zestaw: manicure + pedicure hybrydowy

Fajnym, ale dość osobistym pomysłem, są poniższe buty (trzeba poznać w dyskretny sposób rozmiar buta, który Pani Przedszkolanka nosi). Niestety, jak na razie, ten sklep internetowy, do którego linkuje zdjęcie, nie wysyła do Polski:

Tak naprawdę liczy się gest, niezależnie od przeznaczonego budżetu, można na prezent znaleźć coś ciekawego.

Wykorzystane zdjęcia nie mojego autorstwa są własnością marek i linkują do stron lub sklepów internetowych, z których pochodzą.

Mogą Ci się również spodobać