Roboczy tytuł tego tekstu brzmiał „co ostatnio kupiłam na Aliexpress”, a tymczasem okazało się, że to zestawienie to  podsumowanie większej części zakupów z całego roku. Wszystko przez ten koszmarnie długi czas wysyłki, który zaczyna mnie trochę denerwować. Dlatego ostatnio kupuję mniej. Niemniej jednak zakupy tam wciąż sprawiają mi radość..

Chyba jest to związane z otrzymywaniem przesyłek. A najbardziej cieszą niewygórowane ceny. Szukam tam perełek do urządzania wnętrz, ale kupuję także przedmioty codziennego użytku. Choć głównie materiały do projektów DIY. Są dużo tańsze niż w Polsce i jest ogromny wybór takich, których u nas nie ma. Wiele rzeczy zamawiam z wyprzedzeniem, do realizacji pomysłów które dopiero w głowie kiełkują.

1. Poniżej materiały to prac kreatywnych: koraliki, konfetti, nity, naszywki, sznurki, pompony, złote litery naklejki, czy ogromne ruchome oczy…

Latem zrobiliśmy dzieciom w ogrodzie wioskę Smerfów, małe domki i figurki do jej urządzenia przyjechały do nas właśnie z Aliexpress:

Washi tape z modowymi motywami:

Zgrzewarka do folii – znajdzie zastosowanie przy projektach diy i przyda się w kuchni:

2. Następne w kolejności zamawiam fajne wnętrzarskie gadżety:

– złoty plakat z przesłaniem – sprzedawca zrobi na zamówienie taki jaki sobie zażyczycie (zdjęcie plakatu linkuje do strony, na której został kupiony. Nick sprzedawcy: Aituu Store ):

Wazony na ścianę:

3. Osobiste dodatki:

Oryginalna torebka na ramię:

Stylowe długopisy z wkładami:

Moje ulubione opaski – powiększyłam kolekcję:

4. Gadżety urodowo – pielęgnacyjne:

Tarka do stóp z dodatkowymi akcesoriami:

Bloczki do piłowania:

Metalowe ozdoby do paznokci – zatapiałam je w hybrydach:

Daszki z pianki, do mycia włosów – dla dzieci:

Klipsy na paznokcie – czekam aż dojdą 🙁

Niestety dwie przesyłki mi zaginęły, ale to i tak niewielki procent zamówień:

Zdjęcia: nie mojego autorstwa linkują do sprzedawców z Aliexpress

Mogą Ci się również spodobać